Upozornění na podvodné online stránky, které nabízejí produkty Faber-Castell. Více informací
Ocean - Violet - Rose

parkle Cosmic

Máme pro vás něco nového! Plnicí pero Sparkle a tužky Sparkle v krásném třpytivém designu a barvách Ocean, Violet a Rose.

Plnicí pero Sparkle

Plnicí pero Sparkle má měkkou, ergonomickou oblast úchopu, které poskytuje velmi příjemné držení pera a z psaní se tak stává velmi krásný okamžik. Perfektně padne do ruky, je lehké, ideální i pro psaní dlouhých textů a optimální pro leváky i praváky. Kvalitní ocelový hrot příjemně a snadno klouže po papíru a je k dispozici buď ve velikosti M nebo F. Plnicí pero Sparkle v barvách moře a růže se stříbrným leskem je skvělé pro každodenní psaní, ale také jako dárek. Potěšte své blízké dárkovým balení pera Sparkle!

Pozdravy z galaxie: Třpytivé tužky v kosmických barvách

Nová kolekce tužek Sparkle k nám nejspíše přiletěla z dalekého vesmíru a okouzlila nás svým třpytem v nových barvách: Ocean, Violet a Rose. Perleťový povrch, třpytivé body, třpytivá koncovka – to je tužka Sparkle ve standardním nebo v silném Jumbo provedení. Speciálně lepené tuhy jsou odolné proti zlomení a ergonomický trojhranný tvar umožňuje optimální úchop a potěšení z psaní. Stejně jako všechny tužky Sparkle je i tato nová kolekce Cosmic Colors vyrobena v Německu.