Upozornění na podvodné online stránky, které nabízejí produkty Faber-Castell. Více informací

Umělecká tuš v moderním popisovači: Pitt Artist Pen Dual Marker

Kresba tuší byla mezi umělci vždy velmi oblíbená, mimo jiné i kvůli možnosti kombinace s dalšími technikami, například akvarelem. Zatímco použití tradičních nástrojů vyžadovalo určité úsilí, popisovač Pitt Artist Pen nabízí vysoce kvalitní uměleckou tuš v praktickém kreslicím peru a svým jednoduchým používáním umožňuje spontánní tvoření kdykoli a kdekoli. Také už téměř po dvě desetiletí patří v portfoliu značky Faber-Castell mezi jedny z nejúspěšnějších výrobků určených pro profesionální umělce.

Nový umělecký popisovač přináší do kreativního procesu ještě více flexibility. Pitt Artist Pen Dual Marker je název oboustranného popisovače, který má na každém konci jiný hrot. Měkký a pružný štětečkový hrot je vhodný pro silnější linky a ploché nátěry, stabilní vláknový hrot (0.8 mm) v kovovém pouzdře je zase určený pro detaily a obrysy. Vysoce pigmentovaný inkoust na vodní bázi je světlostálý a neprosakuje skrz papír. Je tedy ideální například pro použití ve skicáři.

  

Umělecký popisovač Pitt Artist Pen Dual Marker je k dispozici ve 30 barvách - buď jako samostatný popisovač, nebo jako sada ve čtyřech různých provedeních.