Popisovače Metallic v třpytivých metalických barvách

Jak využít naše nové metalické popisovače
Ozdobte různé povrchy jako je plast, fólie, porcelán, sklo nebo kov novými metalickými barvami.
Přehrát video

Rádi podporujeme rozvoj osobní kreativity a originality. A proto je v našem zájmu vyvíjet a následně vyrábět kvalitní výrobky pro rozmanitou kreativní tvorbu v různém provedení, a hlavně v široké nabídce barev. Nejen pastelky nebo tužky jsou vhodným nástrojem pro kreativní činnost, ale i takový obyčejný fix se může stát perfektním médiem pro kreativní tvorbu.

Nové popisovače Metallic s metalicky lesklým inkoustem nabízejí široký prostor pro osobní kreativitu a zviditelnění osobního stylu.

Prohlédněte si naše videa a návody a nechte se inspirovat zajímavými nápady a impulsy pro vlastní kreativitu. Popisovače Metallic s metalickým inkoustem jsou ideální na téměř všechny povrchy, které můžete dekorovat podle vlastního osobního stylu a vkusu.

S novými popisovači Metallic můžete dekorovat světlý, tmavý nebo i barevný papír. Popisovače můžete také použít na všechny hladké povrchy jako je plast, fólie, porcelán, sklo nebo kov. Jak na papíře, tak i na ostatních površích zanechávají popisovače Metallic krásný metalický efekt.

Po zaschnutí jsou metalické barvy odolné vůči rozmazání a postříkání vodou. U vhodných materiálů mohou být dokonce voděodolné po vypálení v troubě při teplotě 160 ° C po dobu 30 minut. Speciální metalický inkoust na vodní bázi je bez zápachu a neprosakuje skrz papír.

Kromě toho není zapotřebí žádné třepání či sklepávání jako u běžných metalických popisovačů. Inkoust protéká rovnoměrně špičkou z vlákna, která má šířku 1.5 mm. 


 

Náš sortiment

Popisovač Metallic, papírová krabička 6 ks
Popisovač Metallic, Heart of gold / nothing else metals
Popisovač Metallic, Heart of gold
Popisovač Metallic, Nothing else metals
Popisovač Metallic, Copper cabana
Popisovač Metallic, Berry nice
Popisovač Metallic, Ice ice blue
Popisovač Metallic, Wanderlust
Popisovače Metallic, Heart of gold
Popisovač Metallic, Nothing else metals