Upozornění na podvodné online stránky, které nabízejí produkty Faber-Castell. Více informací
Ideální popisovač pro všestranné použití

etallic - popisovače ve třpytivých metalických barvách

Nové popisovače Metallic s metalicky lesklým inkoustem nabízejí široký prostor pro osobní kreativitu a zviditelnění osobního stylu.

Rádi podporujeme rozvoj osobní kreativity a originality. A proto je v našem zájmu vyvíjet a následně vyrábět kvalitní výrobky pro rozmanitou kreativní tvorbu v různém provedení, a hlavně v široké nabídce barev. Nejen pastelky nebo tužky jsou vhodným nástrojem pro kreativní činnost, ale i takový obyčejný fix se může stát perfektním médiem pro kreativní tvorbu.

Nové popisovače Metallic s metalicky lesklým inkoustem nabízejí široký prostor pro osobní kreativitu a zviditelnění osobního stylu.

Prohlédněte si naše videa a návody a nechte se inspirovat zajímavými nápady a impulsy pro vlastní kreativitu. Popisovače Metallic s metalickým inkoustem jsou ideální na téměř všechny povrchy, které můžete dekorovat podle vlastního osobního stylu a vkusu.

S novými popisovači Metallic můžete dekorovat světlý, tmavý nebo i barevný papír. Popisovače můžete také použít na všechny hladké povrchy jako je plast, fólie, porcelán, sklo nebo kov. Jak na papíře, tak i na ostatních površích zanechávají popisovače Metallic krásný metalický efekt.

Po zaschnutí jsou metalické barvy odolné vůči rozmazání a postříkání vodou. U vhodných materiálů mohou být dokonce voděodolné po vypálení v troubě při teplotě 160 ° C po dobu 30 minut. Speciální metalický inkoust na vodní bázi je bez zápachu a neprosakuje skrz papír.

Kromě toho není zapotřebí žádné třepání či sklepávání jako u běžných metalických popisovačů. Inkoust protéká rovnoměrně špičkou z vlákna, která má šířku 1.5 mm.