Upozornění na podvodné online stránky, které nabízejí produkty Faber-Castell. Více informací
Skvělá kombinace pro skicy a ilustrace

Goldfaber Sketch Marker

Snadno se používají, umožňují různé techniky a hodí se pro každý kreativní projekt.   

Design, móda, architektura, komiks a manga

Kreativní nástroje, které mají co nabídnout:

Popisovače jsou vybaveny dvěma různými hroty, které se navzájem skvěle doplňují. S tenkým hrotem v kovovém pouzdře lze vytvářet precizní kresby a jemné detaily. Pružný štětečkový hrot je vhodný pro vybarvování ploch libovolné velikosti, přičemž šířku čáry lze měnit změnou úhlu sklonu a přítlaku při kreslení. Lze tak dosáhnout skutečně živých efektů.

59 zářivých odstínů

Řada obsahuje 59 zářivých odstínů. Barevná paleta byla vyvinuta ve spolupráci s profesionálními umělci tak, aby popisovače bylo možné použít k různým technikám. Díky opakovanému nanášení barev lze dosáhnout obzvláště vysoké krycí schopnosti.

Rychleschnoucí inkoust

Zatímco běžné popisovače mají často tendenci dělat šmouhy, jednotlivé barvy Goldfaber Sketch se díky inkoustu na alkoholové bázi při rychlé práci rovnoměrně překrývají. A navíc je k popisovačům k dispozici i nový blender, díky kterému můžete vytvořit i jemné barevné přechody či naopak barevné přechody zvýraznit.

Inkoust v popisovačích na alkoholové bázi velmi rychle zasychá, což představuje velkou výhodu pro všechny, kteří si zakládají na tom, aby se inkoust při vytváření skic a ilustrací nerozmazával.

Popisovače Goldfaber Sketch Marker jsou k dispozici v základních barevných sadách i tematických setech.

Více udržitelných výrobků

Popisovače Goldfaber Sketch představují další krok k rozšíření portfolia výrobků, které splňují parametry udržitelnosti. Těla a víčka popisovačů jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného plastu. I pro výrobu obalů používá společnost Faber-Castell obnovitelné suroviny. Popisovače Goldfaber Sketch Marker jsou k dispozici v balení z recyklovaného kartonu.