Upozornění na podvodné online stránky, které nabízejí produkty Faber-Castell. Více informací
Jemné kontury nebo plošná kresba, na sucho či s přidáním vody?

oldfaber Aqua Dual Marker

Skvělá zpráva pro všechny výtvarné nadšence: „Máme pro vás nové popisovače se dvěma hroty Goldfaber Aqua Dual Marker, se kterými je všechno možné!“  

Faber-Castell představuje v rámci Kreativního studia první kreativní popisovač se dvěma hroty vhodný pro nepřebernou škálu technik. Úzký liner v kovovém pouzdře se hodí pro detaily, obrysy, jemné linky a písmo, pružný štětečkový hrot zase pro plošnou kresbu a malování. Ať už tíhnete ke klasickým technikám, nebo jste inspirováni nejnovějšími výtvarnými trendy, oboustranný popisovač Goldfaber Aqua je skvělý nástroj pro lettering, pro tvůrce komiksů a mandal, ale i pro sketching, ilustrace či vybarvování.

K dispozici je široká paleta 60 zářivých barev odolných vůči slunečnímu záření.

Popisovače obsahují inkoust na vodní bázi, který je vodou zcela rozmalovatelný. Tato vlastnost je důležitá například pro všechny příznivce letteringu, kteří pracují s vytvářením barevných přechodů mezi různými barvami nebo pro dosažení většího efektu využívají stínování.

 

Nespočet technik – výhra pro Vás i pro naše životní prostředí

Blending nebo-li vytváření barevného přechodu mezi dvěma a více barvami bude při použití štětce s nádržkou na vodu hračkou, ostatně najdete ho i v naší nabídce. Je skvělým doplňkem nejen pro tuto, ale i další akvarelové techniky, a navíc je jeho použití skutečně jednoduché, ať už sedíte u stolu, nebo jste v plenéru.

Inkoust kreativních popisovačů je bez zápachu, bez obsahu kyselin a PH neutrální. Popisovače jsou k dispozici ve 4 základních a 8 tematických setech. Tematické sady Fantasy, Tuscany, Flowers, Candy Shop, Shades of Grey, Portrait, Lettering a Graffiti obsahují vždy 6 popisovačů.

Uvedení nových popisovačů Goldfaber Aqua Dual Marker je také dalším důležitým krokem v rozšíření udržitelného sortimentu. Tělo a víčko popisovače jsou vytvořeny ze 100 % recyklovaného plastu a jsou vyrobeny ve vlastním výrobních závodě v Německu. Také papírový obal je z recyklovaného papíru.