Upozornění na podvodné online stránky, které nabízejí produkty Faber-Castell. Více informací

Pastelky Goldfaber a Goldfaber Aqua

Nová produktová řada pastelek Goldfaber je součástí nového konceptu Kreativní Studio. Výrobky z této kategorie jsou vhodné pro všechny nadšence a kreativce, kteří vyhledávají vyšší kvalitu za přijatelnou cenu, ale nevyžadují nejvyšší uměleckou kvalitu na profesionální úrovni, kterou nabízí umělecká kategorie Art & Graphic.

Nosnými výrobky konceptu Kreativní Studio jsou pastelky Goldfaber. Tyto pastelky mají intenzivní barevné pigmenty a jsou vyrobené z lehkého, FSC certifikovaná dřeva. V nabídce jsou pastelky Goldfaber, které mají permanentní barvy a akvarelové pastelky Goldfaber Aqua, které mají pro změnu barvy vodou zcela rozmalovatelné.

Výroba dřevěných pastelek má dlouholetou tradici a je hlavním výrobním programem společnosti Faber-Castell. Nové pastelky Goldfaber a Goldfaber Aqua jsou odlišné od standardních pastelek. Nová, inovativní technologie výroby tuhy umožňuje obzvláště měkkou kresbu, vysokou přilnavost velmi kvalitních pigmentů na papíře a také vysokou odolnost proti lámání. Pastelky mají díky nové technologii zpracování barevné tuhy velmi intenzivní a jasné barvy. Navíc jsou díky kvalitnímu dřevu krásné lehké a velmi snadno se ořezávají kvalitními ořezávátky.

.

Stáhněte si šablony od Colie Millie Marott

Nechte se inspirovat našimi novými výrobky