Kreslete a malujte jako skuteční umělci

Pastelky Goldfaber a Goldfaber Aqua

Nová produktová řada pastelek Goldfaber je součástí nového konceptu Kreativní Studio. Výrobky z této produktové kategorie jsou vhodné pro všechny nadšence a kreativce, kteří vyhledávají vyšší kvalitu za přijatelnou cenu, ale nevyžadují nejvyšší uměleckou kvalitu na profesionální úrovni, kterou nabízí umělecká kategorie Art & Graphic.

Nosnými výrobky tohoto nového konceptu jsou pastelky Goldfaber s intenzivními permanentními barvy a akvarelové pastelky Goldfaber Aqua, které jsou pro změnu zcela rozmalovatelné vodou.

Výroba dřevěných pastelek má dlouholetou tradici a je hlavním výrobním programem společnosti Faber-Castell. Nové pastelky Goldfaber a Goldfaber Aqua jsou zcela odlišné od standardních pastelek. Nová, inovativní technologie výroby tuhy umožňuje obzvláště měkkou kresbu, vysokou přilnavost velmi kvalitních pigmentů na papíře a také vysokou odolnost proti lámání. Pastelky mají díky nové technologii zpracování barevné tuhy velmi intenzivní a jasné barvy. Navíc jsou pastelky krásné lehké, díky kvalitnímu, FSC certifikovanému dřevu, a neunavují ruku při kresbě.

Novinka: pastelky Goldfaber Aqua v pastelových barvách

Faber-Castell - Pastelka akvarelová Goldfaber Aqua Pastell, plech.kr. 12 ks
Pastelka akvarelová Goldfaber Aqua Pastell, plech.kr. 12 ks
Faber-Castell - Akvarelová pastelka Goldfaber Aqua, plechová kr. 36 ks
Akvarelová pastelka Goldfaber Aqua, plechová kr. 36 ks

Grafitové tužky, olejové pastely a křídy, vodové barvy nebo linery a popisovače pro moderní kaligrafii

Nabídku nového konceptu Kreativní Studio rozšiřuje celá řada klasických výrobků pro kresbu, jako jsou grafitové tužky Goldfaber nebo olejové pastely či křídy. Součástí této produktové nabídky jsou také inkoustové popisovače Pitt Artist Pen se štětečkovým hrotem, kaligrafické popisovače Pitt Artist Pen Calligraphy nebo linery s pevným hrotem. Sady popisovačů nebo linerů Pitt Artist Pen pro moderní krasopis umožňují nadšencům vstoupit do světa kaligrafie nebo komiksových příběhů. Pro nadšence japonského stylu Manga jsou k dispozici speciální sady popisovačů Pitt Artist Pen se štětečkovým nebo pevným hrotem, která obsahují užitečné tipy a rady.

Novinkou v sortimentu jsou metalické popisovače Metallic, které umožňují kreativní dekoraci téměř všech hladkých povrchů. Nabídka barev – stříbrná, zlatá, měděná, rubínová nebo metalická modrá či zelená, zcela odpovídá současnému trendu.

V sortimentu nechybí nabídka startovacích sad pro akvarelovou, akrylovou nebo olejovou malbu nebo nové cestovní sady vodových barev v různých provedeních.

Stáhněte si šablony od Colie Millie Marott

Nechte se inspirovat našimi novými výrobky

Podívejte se na kompletní nabídku výrobků Kreativní Studio
Naše produktová kategorie Kreativní studio nabízí mnoho skvělých produktů pro začátečníky i hobby umělce!
Přečtěte si více
Umění kaligrafie: Krasopsaní a nové sady popisovačů Pitt Artist Pen
Naučte se psát krásná ozdobná písmena a vytvořte si svůj vlastní styl: popisovače Pitt Artist Pen jsou ideálním kaligrafickým nástrojem .
Přečtěte si více