Upozornění na podvodné online stránky, které nabízejí produkty Faber-Castell. Více informací
Kolekce s motivem jednorožce

nicorn - speciální edice s motivem bájného jednorožce

Objevte všechny naše produkty s motivem krásného jednorožce.  

Dárková sada s motivem bájného jednorožce

Jednorožci - zdobí okna, televizní obrazovky, módní doplňky a pohádkové knihy - nyní budou tato kouzelná bájná stvoření k dispozici i během cest: s novou sadou fixů Connector ve tvaru sněhové koule od značky Faber-Castell mohou mít (malí) fanoušci jednorožců svůj oblíbený motiv vždy u sebe. Ozdobný kovový kufřík je naplněn 33 zářivými fixami Connector a nabízí tak kompletní duhovou paletu. Tato sada "na cesty" je ideálním dárkem pro malé umělce. Výhodou je, že fixy lze snadno vyprat z většiny textilií. A kdyby se náhodou do sněhové koule připletla nějaká nečistota, speciální klip na víčku umožňuje fixy snadno složit a kufřík rychle uklidit.

Vodové barvy Connector z edice Unicorn

K této novince, která je inspirována oslnivými barvami oblíbených jednorožců, přidala značka Faber-Castell do krabičky s barvami Connector lepidlo s duhovými třpytkami. Malí umělci, kteří milují třpytky, je mohou použít například k ozdobení vlastnoručně namalovaného bájného tvora nebo čehokoliv dalšího. Limitovaná edice obsahuje dvanáct zářivých standardních barev v osvědčených vzájemně kompatibilních bločcích a lepidlo s duhovými třpytkami. Barvy lze snadno míchat v paletce umístěné ve víčku. Bonus navíc: v každém balení barev Connector je přiložen arch se samolepkami jednorožců.

Jedinečná zábava při vybarvování: Sady pastelek s designem jednorožce

Jasné duhové barvy, jemné pastelové odstíny, zářivé třpytky, kombinace barevných, jemných a duhových odstínů - to je to, co dělá vzhled této edice pastelek tak atraktivním. Nyní mají malí fanoušci tohoto mýtického tvora možnost hravě využít těchto speciálních efektů při malování, kreslení a psaní. Značka Faber-Castell představuje limitovanou edici Unicorn, která obsahuje 18 klasických pastelek Colour Grip a 6 pastelek Sparkle Pastel. Díky edici Unicorn mohou děti přetvářet svou fantazii ve skutečnost a zároveň se těšit ze stylového třpytivého designu. Přiložený arch samolepek s roztomilými motivy jednorožců dělá z této sady pastelek ideální dárek. Limitovaná edice je k dispozici také v kombinaci s 10 pastelkami Grip a 3 pastelkami Sparkle. Díky vysoké pigmentaci tuhy jsou barvy obzvláště jasné, také speciální technologie lepení tuhy činí pastelky mimořádně odolné vůči polámání. Trojúhelníkový tvar Colour Grip odlehčí dětským rukám a patentovaná zóna Soft Grip Zone zaručuje pohodlný úchop. Pastelky se vyrábí v Německu z certifikovaného dřeva z udržitelných zdrojů a jsou povrchově upraveny ekologickým lakem na vodní bázi.