PSANÍ VE VELKÉM STYLU: NOVÉ HEXO

VÝKONNOST S CHARAKTEREM

Ring volný pro tohoto nového hráče: Šestihranné Hexo je neodolatelné jako riff, který ti zní v uších a zároveň individuální jako tvůj play list. Pro plnicí pero, roller a kuličkové pero jsou typické oblé hrany, které mu propůjčují výrazný styl a individualismus. Psací nástroje stvořené pro osobní kreativitu bez hranic. Vyrábí se v Evropě a k dostání je v barvě růžové, stříbrné a černé.

ROBUSTNÍ VZHLED - ALE VELMI LEHKÉ

Šestihranné Hexo je vyrobeno z eloxovaného hliníku. To znamená, že hliník je upraven tak, aby se na jeho povrchu vytvořila ochranná vrstva oxidu hliníku. Povrch pera je tak odolnější vůči všemu, co tvému kreativnímu procesu vstoupí do cesty. 

 

KRÁSNÉ, INSPIRUJÍCÍ, NOVÉ HEXO

Je vždy po ruce, když tě napadne nová sloka písně nebo nový verš, když melodie dostává svůj rytmus a verše svoji krásu: krásné, inspirující, nové Hexo - stylově výrazné a výrazně stylové. Nová kolekce Hexo se prezentuje svým hranatým, lehce industriálním tvarem a dokonalým designem detailů. 
S kuličkovým perem, rollerem nebo plnicím perem vždy trefíš ten správný tón.

Více podrobností 

 

 

PSANÍ JE KOMPLETNÍ ČINNOST - ROZVÍJÍ KREATIVITU A OSOBNOST 

ELEGANCE A EMOCE: E-MOTION

Rozsáhlé náčrty s jemnými detaily? Architektem svého života jsi ty! Ať už použiješ plnící pero, roller, kuličkové pero nebo mechanickou tužku, v každém případě e-motion vnese do tvých životních plánů nebývalé rozměry a emoce. Nezaměnitelný doutníkový tvar, který krásně sedí v ruce a přitahuje pozornost okolí, dodá osobní charakter při každé příležitosti. 

Objevit e-motion

KOLEKCE AMBITION

Dej svým myšlenkám tvar a piš svůj příběh s elegantními psacími potřebami Ambition. Plnicí pero, roller, kuličkové pero a mechanická tužka ti budou řádek po řádku společníkem při psaní tvého příběhu. Objevit Ambition

MINIMALISMUS: KOLEKCE NEO SLIM

Puristický vzhled, hladký a chladný na dotek: nová kolekce NEO Slim je tu pro všechny, jejiž životním stylem se stal minimalismus. Plnicí pero, roller a kuličkové pero - ideální společnost pro každodenní použití v osobitém stylu!
Objevit NEO Slim

KOMPLETNÍ SORTIMENT: PRESTIŽNÍ PSANÍ 

Puristický a elegantní design, funkční styl a kvalitní provedení: Objevte naši kolekci prestižního psaní z kvalitní materiálů, ušlechtilých kovů a dřeva.

Více podrobností
AMBITION
Tato řada prezentuje štíhlou eleganci v originálnímu designu a kombinaci kvalitních materiálů a svěžích barev.
Přečtěte si více
Hexo
Svým šestihranným tvarem a nevšedním designem přináší zcela nový trend v oblasti tvůrčího psaní, skicování a kreslení.
Přečtěte si více
Essentio
Krásný vzhled, pohodlný úchop a potěšení při psaní!
Přečtěte si více
e-motion
Mimořádný design, důmyslně zpracované kvalitní materiály, robustní tvar připomínající doutník.
Přečtěte si více
LOOM
Elegantní kombinace barev a puristická elegance!
Přečtěte si více
Neo Slim
Puristický vzhled, hladký a chladný na dotek: nová kolekce NEO Slim pro všechny příznivce minimalistického životního stylu! .
Přečtěte si více
Ondoro
Neobvyklé retro kontury jsou charakteristické pro jedinečnou kolekci Ondoro. Psaní ve velmi osobním stylu!
Přečtěte si více
Perfect Pencil
Psaní, ostření a mazání v jednom: to všechno umožňuje dokonalá tužka Perfect Pencil.
Přečtěte si více