HEXO: PSANÍ VE VELKÉM STYLU

Elegantní design, jednoduché a přímé linie – to je nová série Hexo. Moderní zpracování materiálů, klasický, šestihranný tvar a stylové barvy je ideální kombinace všech předností pro dokonalý psací nástroj.

VÝKONNOST S CHARAKTEREM

Ring volný pro tohoto nového hráče: Šestihranné Hexo je neodolatelné jako riff, který ti zní v uších a zároveň individuální jako tvůj play list. Pro plnicí pero, roller a kuličkové pero jsou typické oblé hrany, které mu propůjčují výrazný styl a individualismus. Psací nástroje stvořené pro osobní kreativitu bez hranic. Vyrábí se v Evropě a k dostání je v barvě růžové, stříbrné a černé.

ROBUSTNÍ VZHLED - ALE VELMI LEHKÉ

Šestihranné Hexo je vyrobeno z eloxovaného hliníku. To znamená, že hliník je upraven tak, aby se na jeho povrchu vytvořila ochranná vrstva oxidu hliníku. Povrch pera je tak odolnější vůči všemu, co tvému kreativnímu procesu vstoupí do cesty. 

 

KRÁSNÉ, INSPIRUJÍCÍ, NOVÉ HEXO

Je vždy po ruce, když tě napadne nová sloka písně nebo nový verš, když melodie dostává svůj rytmus a verše svoji krásu: krásné, inspirující, nové Hexo - stylově výrazné a výrazně stylové. Nová kolekce Hexo se prezentuje svým hranatým, lehce industriálním tvarem a dokonalým designem detailů. 
S kuličkovým perem, rollerem nebo plnicím perem vždy trefíš ten správný tón.

Více podrobností 

 

 

PSANÍ JE KOMPLETNÍ ČINNOST - ROZVÍJÍ KREATIVITU A OSOBNOST 

ELEGANCE A EMOCE: E-MOTION

Rozsáhlé náčrty s jemnými detaily? Architektem svého života jsi ty! Ať už použiješ plnící pero, roller, kuličkové pero nebo mechanickou tužku, v každém případě e-motion vnese do tvých životních plánů nebývalé rozměry a emoce. Nezaměnitelný doutníkový tvar, který krásně sedí v ruce a přitahuje pozornost okolí, dodá osobní charakter při každé příležitosti. 

Objevit e-motion

KOLEKCE AMBITION

Dej svým myšlenkám tvar a piš svůj příběh s elegantními psacími potřebami Ambition. Plnicí pero, roller, kuličkové pero a mechanická tužka ti budou řádek po řádku společníkem při psaní tvého příběhu.
Objevit Ambition

MINIMALISMUS: KOLEKCE NEO SLIM

Puristický vzhled, hladký a chladný na dotek: nová kolekce NEO Slim je tu pro všechny, jejiž životním stylem se stal minimalismus. Plnicí pero, roller a kuličkové pero - ideální společnost pro každodenní použití v osobitém stylu!
Objevit NEO Slim

KOMPLETNÍ SORTIMENT: PRESTIŽNÍ PSANÍ 

Puristický a elegantní design, funkční styl a kvalitní provedení: Objevte naši kolekci prestižního psaní z kvalitní materiálů, ušlechtilých kovů a dřeva.

Více podrobností