AMBITION OpArt

CO JE TO VLASTNĚ OpArt ? 

OpArt je umělecký styl, nazývaný také Optical Art, který má svůj původ v šedesátých letech minulého století na módní, designové a umělecké scéně. Jedná se o styl vizuálního umění, který vyvolává optický klam. Organizované a velmi často geometrické propojení linií a struktur vyvolávají pocit pohybu. Tento abstraktní styl jsme zvolili pro povrchový design per kolekce AMBITION OpArt. Velmi jemný gilošovaný neboli rytý vzor na tělu pera vytváří charakteristický design této kolekce.

 

DEEP WATER - PRO TY, CO HLEDAJÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Tmavě modrá barva, doplněná světlejším odstínem modré, vytváří barevný efekt připomínající hlubokou vodu. Plnicí a kuličkové pero AMBITION OpArt prezentuje silný a hluboký charakter, který mají třeba ti dobrodruzi a hrdinové, kteří se potápí do temných mořských hlubin. Vášeň a touha po dobrodružství uvolňují emotivní myšlenky a otevírají cesty plné nezapomenutelných příběhů. Začněte také žít své dobrodružství a objevte svoji cestu s perem AMBITION OpArt Deep Water.

Faber-Castell - Plnicí pero Ambition OpArt Deep Water, M
Plnicí pero Ambition OpArt Deep Water, M
Faber-Castell - Kuličkové pero Ambition OpArt Deep Water
Kuličkové pero Ambition OpArt Deep Water

PROTIKLADY SE PŘITAHUJÍ : AMBITION OpArt WHITE SAND A BLACK SAND

White Sand : Barva bílého písku evokuje vzpomínky či myšlenky na krásné písečné pláže, na dny plné relaxu a osobní pohody. Všechny tyto příjemné vzpomínky nebo myšlenky na krásné chvíle na bílé, sluncem prolité pláži, nás dokážou pozitivně a někdy i kreativně naladit. Zkuste propojit psaní svých vzpomínek, myšlenek nebo přání s plnicím nebo kuličkovým perem AMBITION OpArt White Sand

Black Sand : Černé sopečné pláže v kontrastu s azurovým mořem jsou fascinující. Stejně tak fascinující je plnicí a kuličkové pero AMBITION OpArt v barvě černého písku s velmi jemným gilošovaným povrchem. Elegance, funkčnost a barva plná teplé energie vulkánu jsou přednosti dokonalého psacího nástroje z kolekce AMBITION OpArt Black Sand.

 
 
Faber-Castell - Kuličkové pero Ambition OpArt White Sand
Kuličkové pero Ambition OpArt White Sand
Faber-Castell - Plnicí pero Ambition OpArt, M, White Sand
Plnicí pero Ambition OpArt, M, White Sand
Faber-Castell - Kuličkové pero Ambition OpArt, Black Sand
Kuličkové pero Ambition OpArt, Black Sand
Faber-Castell - Roller Ambition OpArt, Black Sand
Roller Ambition OpArt, Black Sand
Faber-Castell - Plnicí pero Ambition OpArt Black Sand, M
Plnicí pero Ambition OpArt Black Sand, M