Upozornění na podvodné online stránky, které nabízejí produkty Faber-Castell. Více informací
WRITE TO CREATE

Prestižní psaní

We type. We swipe. We post. Does writing by hand still have a role to play? Yes, it does! Especially in our digital lives, because anyone who is constantly online and connected needs an analogue balance. Do you want to organise your thoughts, let your creativity run free? Instantly, without screen – straight from thoughts to paper? We have the perfect writing instruments for everything that is new, surprising and unique: your ideas.

Klikáme, swipujeme, rolujeme…. Jakou roli vlastně ještě hraje psaní rukou? Stále ještě velkou, protože rukopis stále žije! I ti, kteří se v našem digitalizovaném světě neustále pohybují na sociálních sítích a jsou online, potřebují jistou protiváhu v podobě písemných poznámek nebo vzkazů.

Chceš si uspořádat myšlenky a popustit uzdu svobodné kreativitě? Zcela bezprostředně, bez monitoru a přímo z hlavy na papír? V tom případě máme pro tebe psací potřeby, které svým designem zapadají do tohoto moderního světa a které jsou navrženy pro všechny, kdo umí s propojit prostředí digitálního světa se svými osobními nápady.  

PIŠTE, TVOŘTE, ŽIJTE….

TREFTE TEN SPRÁVNÝ TÓN: NOVÉ HEXO

Je vždy po ruce, když tě napadne nová sloka písně nebo nový verš, když melodie dostává svůj rytmus a verše svoji krásu: krásné, inspirující, nové Hexo - stylově výrazné a výrazně stylové. Nová kolekce Hexo se prezentuje svým hranatým, lehce industriálním tvarem a dokonalým designem detailů. 
S kuličkovým perem, rollerem nebo plnicím perem vždy trefíš ten správný tón!

Objevte Hexo

ELEGANCE A EMOCE: E-MOTION

Rozsáhlé náčrty s jemnými detaily? Architektem tvého života jsi ty! Ať už použiješ plnicí pero, roller, kuličkové pero nebo mechanickou tužku, v každém případě e-motion vnese do tvých životních plánů nebývalé rozměry a emoce. Nezaměnitelný doutníkový tvar, který krásně sedí v ruce a přitahuje pozornost okolí, ti dodá osobní charakter při každé příležitosti. 

Objevte e-motion

ELEGANTNÍ A KRÁSNÝ SPOLEČNÍK: AMBITION  

Přeneste své myšlenky do krásných slov a napiš svůj příběh. Elegantní kolekce Ambition vám bude nádherným průvodcem elegantním světem psaní. Štíhlé plnicí pero, roller, kuličkové pero nebo mechanická tužka jsou připraveny psát společně s vámi Váš příběh! 

Objevte Ambition

MINIMALISMUS: KOLEKCE NEO SLIM

Puristický vzhled, hladký a chladný na dotek: nová kolekce NEO Slim je tu pro všechny, jejichž životním stylem se stal minimalismus. Plnicí pero, roller a kuličkové pero - ideální společnost pro každodenní použití v osobitém stylu!

Objevte NEO Slim

KOMPLETNÍ SORTIMENT: PRESTIŽNÍ PSANÍ 

Puristický a elegantní design, funkční styl a kvalitní provedení: Objevte naši kolekci Prestižního psaní z kvalitních materiálů, ušlechtilých kovů a dřeva.