Prestižní psaní

Klikáme, swipujeme, rolujeme…. Jakou roli vlastně ještě hraje psaní rukou? Stále ještě velkou, protože rukopis stále žije! I ti, kteří se v našem digitalizovaném světě neustále pohybují na sociálních sítích a jsou online, potřebují jistou protiváhu v podobě písemných poznámek nebo vzkazů.

Chceš si uspořádat myšlenky a popustit uzdu svobodné kreativitě? Zcela bezprostředně, bez monitoru a přímo z hlavy na papír? V tom případě máme pro tebe psací potřeby, které svým designem zapadají do tohoto moderního světa a které jsou navrženy pro všechny, kdo umí s propojit prostředí digitálního světa se svými osobními nápady.  

PIŠTE, TVOŘTE, ŽIJTE….

TREFTE TEN SPRÁVNÝ TÓN: NOVÉ HEXO

Je vždy po ruce, když tě napadne nová sloka písně nebo nový verš, když melodie dostává svůj rytmus a verše svoji krásu: krásné, inspirující, nové Hexo - stylově výrazné a výrazně stylové. Nová kolekce Hexo se prezentuje svým hranatým, lehce industriálním tvarem a dokonalým designem detailů. 
S kuličkovým perem, rollerem nebo plnicím perem vždy trefíš ten správný tón!

Objevte Hexo

ELEGANCE A EMOCE: E-MOTION

Rozsáhlé náčrty s jemnými detaily? Architektem tvého života jsi ty! Ať už použiješ plnicí pero, roller, kuličkové pero nebo mechanickou tužku, v každém případě e-motion vnese do tvých životních plánů nebývalé rozměry a emoce. Nezaměnitelný doutníkový tvar, který krásně sedí v ruce a přitahuje pozornost okolí, ti dodá osobní charakter při každé příležitosti. 

Objevte e-motion

ELEGANTNÍ A KRÁSNÝ SPOLEČNÍK: AMBITION  

Přeneste své myšlenky do krásných slov a napiš svůj příběh. Elegantní kolekce Ambition vám bude nádherným průvodcem elegantním světem psaní. Štíhlé plnicí pero, roller, kuličkové pero nebo mechanická tužka jsou připraveny psát společně s vámi Váš příběh! 

Objevte Ambition

MINIMALISMUS: KOLEKCE NEO SLIM

Puristický vzhled, hladký a chladný na dotek: nová kolekce NEO Slim je tu pro všechny, jejichž životním stylem se stal minimalismus. Plnicí pero, roller a kuličkové pero - ideální společnost pro každodenní použití v osobitém stylu!

Objevte NEO Slim

KOMPLETNÍ SORTIMENT: PRESTIŽNÍ PSANÍ 

Puristický a elegantní design, funkční styl a kvalitní provedení: Objevte naši kolekci Prestižního psaní z kvalitních materiálů, ušlechtilých kovů a dřeva.

Hexo
Svým šestihranným tvarem a nevšedním designem přináší zcela nový trend v oblasti tvůrčího psaní, skicování a kreslení.
Přečtěte si více
e-motion
Mimořádný design, důmyslně zpracované kvalitní materiály, robustní tvar připomínající doutník.
Přečtěte si více
AMBITION
Tato řada prezentuje štíhlou eleganci v originálnímu designu a kombinaci kvalitních materiálů a svěžích barev.
Přečtěte si více
Neo Slim
Puristický vzhled, hladký a chladný na dotek: nová kolekce NEO Slim pro všechny příznivce minimalistického životního stylu! .
Přečtěte si více
Ondoro
Neobvyklé retro kontury jsou charakteristické pro jedinečnou kolekci Ondoro. Psaní ve velmi osobním stylu!
Přečtěte si více
Essentio
Krásný vzhled, pohodlný úchop a potěšení při psaní!
Přečtěte si více
LOOM
Elegantní kombinace barev a puristická elegance!
Přečtěte si více
Perfect Pencil
Psaní, ostření a mazání v jednom: to všechno umožňuje dokonalá tužka Perfect Pencil.
Přečtěte si více