kreslení, malování, skicování

Ecco Pigment

Náš populární technický liner Ecco Pigment je nyní k dispozici v nových barvách -červené, modré a zelené. Nejen profesionálové z technických oborů a architekti jsou ohromeni vlastnostmi tohoto technického lineru, ale také umělci, kteří jej čím dál tím častěji využívají ke své tvorbě. Zjistěte více o umělcích, kteří využívají naše popisovače Ecco Pigment pro tvorbu mandal, zentangle, komiksů nebo návrhů pro tetování.

Natalie Gehre, Německo

Picture of the artist

,,Zjistila jsem, že popisovače Ecco Pigment jsou velmi praktické a spolehlivé. Lze je použít pro kresbu mandal, zentangle, pro různé vzory tetování nebo pro zvýraznění portrétů. Tenký hrot 0.05 mm je například ideální pro kresbu řas. Různé tloušťky hrotů umožňují velmi přesnou kresbu celých obrázků a různých detailů. Inkoust je rychle absorbován papírem a nerozmazává se. Popisovač sedí pohodlně v ruce a má skutečně všestranný rozsah použití.”

Natálie doporučuje

Faber-Castell - Popisovač Ecco Pigment 0.1 černý
Popisovač Ecco Pigment 0.1 černý

Felix Görmann, Německo

Picture of the artist

,,Miluji vyprávět příběhy a pro mě je komiks tím nejpřirozenějším způsobem, jak toho dosáhnout. Jasné a čisté obrázky se dají vytvořit pouze čistými linkami a popisovače Ecco Pigment jsou proto ideálním kreslícím nástrojem. Inkoust se nerozmazává a zůstává černý, i když vymažu předběžné náčrty tužkou.”

Felix doporučuje

Faber-Castell - Popisovač Ecco Pigment 0.1 černý
Popisovač Ecco Pigment 0.1 černý
Faber-Castell - Popisovač Ecco Pigment 0.2  černý
Popisovač Ecco Pigment 0.2 černý
Faber-Castell - Popisovač Ecco Pigment 0.4  černý
Popisovač Ecco Pigment 0.4 černý
Faber-Castell - Popisovač Ecco Pigment 0,05 černý
Popisovač Ecco Pigment 0,05 černý

Giulio Stoppani, Itálie

Picture of the artist

,,Ani tužka, ani štětce, ani žádný počítač. Dobrý technický popisovač, který umožní vznik černobílému nápadu pro další tvorbu, čistý bílý list nepopsaného papíru. Ruka, která neúnavně klepe v rytmu tance tucet hodin, na jednu desetinu milimetru od reality. “

Giulio doporučuje

Faber-Castell - Pop. Ecco Pigment set 4 ks 0,2/4/6/8
Pop. Ecco Pigment set 4 ks 0,2/4/6/8
Faber-Castell - Popisovač Ecco Pigment Sada 4ks (0.1,0.3,0.5,0.7mm)
Popisovač Ecco Pigment Sada 4ks (0.1,0.3,0.5,0.7mm)

Joachim Propfe, Německo

Picture of the artist

,,Opravdu rád pracuji s popisovači, jako jsou Ecco Pigmenty od společnosti Faber-Castell, protože jsou ideální pro rychlé skici nebo kaligrafii. Linery se silnějšími hroty o šířce 0.5 až 0.7 mohou být použity jako malá ponořovací pera, tenčí hroty jsou skvělé pro jemné a elegantní psaní rukou.“

Joachim doporučuje

Faber-Castell - Popisovač Ecco Pigment 0,05 černý
Popisovač Ecco Pigment 0,05 černý