Upozornění na podvodné online stránky, které nabízejí produkty Faber-Castell. Více informací

Návštěvnické centrum a prodejna

Celkem s osmi sty metry čtverečními je návštěvnické centrum novým výchozím bodem pro začátek prohlídkového programu Zažijte Faber-Castell, který Vám umožní prožít historii značky a společnosti. Design interiéru odráží nejen průmyslové secesní kouzlo počátku 20. století, ale také umožňuje návštěvníkům ponořit se do barevného světa Faber-Castell: duhový strop se skládá zhruba ze 32 400 kusů jednotlivých pastelek a vede návštěvníky do značkového obchodu společnosti. Tento nový obchod se rozkládá na ploše o velikosti dvě stě metrů čtverečních a je dvakrát větší než bývalý obchod na zámku. V obchodě jsou prezentovány všechny produktové řady a kolekce pro psaní, kreslení, malování a kreativní tvorbu, jakož i exkluzivní sortiment kolekce Graf von Faber-Castell. Kromě nabídky psacích a kreslicích potřeb, zde najdete také nabídku vín ze slavného panství Castell.

Otevírací doba návštěvnického centra a značkového obchodu:
Pondělí až pátek od 10:00 do 17:00.

Návštěvníci, kteří se zapojí do prohlídkového programu Zažijte Faber-Castell, obdrží velmi zajímavé slevy ve značkovém obchodě Faber-Castell. 

Kontaktní údaje

Faber-Castell Experience 
Nürnberger Straße 2 
90546 Stein

Rádi byste nás navštívili?


Kontaktujte nás na telefonu: +49 (0) 911 881 991 08. Pondělí 10:00 - 12: 00 hodin, středa 14:00 - 16:00 hodin, čtvrtek 15:00 - 17: 00 hodin.
Nebo nám pošlete e-mail: erlebnismeile@faber-castell.com

Book your tour!