Pracujte a skvěle se bavte také doma: pastelky Black Edition

Nechte se inspirovat a vytvořte si krásný kalendář

Vytvořte si vlastní a originální kalendář
Velmi originální kalendář: sdílejte své vzpomínky, pocity a nápady pěkně barevně a vyzkoušejte naše nové pastelky Black Edition.
Přečtěte si více

Inspirativní prostředí nám poskytuje prostor pro vlastní kreativitu a také zvyšuje naši produktivitu. Čím příjemněji a pohodověji se cítíme, tím kreativnější můžeme být. A to nejen v kanceláři či firmě, ale také doma, třeba ve Vaší pracovně. Kromě příjemného prostředí jsou také důležité funkční psací potřeby nebo potřeby pro kreslení nebo kreativitu. U pastelek Black Edition oceníte nejen jejich kvalitu, ale také čisté a stylové provedení. Skvěle zapadají do modernímu trendu All Black v oblasti interiérového designu a když  je zrovna nebudete používat, tak budou skvěle dekorovat pracovnu nebo obývací pokoj. A jejich vzhled upoutá vždy pozornost: Tmavé tělo z mořeného černého dřeva umožňuje vyniknout barevné špičce a koncovce v plné síle a zvýraznit jejich jasné barvy.

Tato stylová edice pastelek Black Edition splňuje nejen vysoké estetické požadavky ohledně svého designu, ale také splňuje vysoké nároky na kvalitu a funkčnost. Pastelky jsou vyrobené z vysoce kvalitního dřeva z udržitelného lesního hospodářství, dokonale padnou do ruky díky trojhrannému tvaru a zaručují fantastické kreativní výsledky. Díky speciální super měkké tuze se pigmenty krásně nanášejí na papír a září ve své plné barevnosti nejen na bílém, ale také na černém papíře.

Faber-Castell - Pastelka Black Edition, papírová krabička 24 ks
Pastelka Black Edition, papírová krabička 24 ks
Faber-Castell - Pastelka Black Edition, papírová krabička 36 ks
Pastelka Black Edition, papírová krabička 36 ks
Faber-Castell - Pastelka Black Edition, papírová krabička 12 ks
Pastelka Black Edition, papírová krabička 12 ks