Upozornění na podvodné online stránky, které nabízejí produkty Faber-Castell. Více informací
Akvarelové malování a skicování

kvarelové popisovače Albrecht Dürer

Akvarelový popisovač Albrecht Dürer je moderní definicí akvarelu: vysoce kvalitní kreslicí nástroj, který podporuje spontánní skicování i malbu akvarelem. Inkoust na vodní bázi je vždy připraven a je výborně použitelný s vodou.

Umělecké akvarelové popisovače Albrecht Dürer jsou moderní definicí akvarelu: vysoce kvalitní kreslicí nástroj, který podporuje spontánní skicování i malování akvarelů. Akvarelové popisovače vynikají vysokou pigmentaci inkoustu, který je vodou zcela rozmalovatelný, a vysokou světlostáloti.

Barvy odpovídají barevnému systému Faber-Castell, a díky tomu jsou spolehlivě kombinovatelné s jinými uměleckými pastelkami značky Faber-Castell. Všestrannost akvarelových popisovačů Albrecht Dürer Vás přesvědčí především na cestách. Kdo rád zachycuje své dojmy při cestování, sáhne po tomto popisovači s velkou chutí. Dva hroty - silný štětečkový a pevný kulatý hrot - nabízejí umělci flexibilitu v osobním stylu kreslení. Inkoust propůjčuje kresbám a předběžným náčrtům vysokou dynamiku, která je zvýrazněna malbou akvarelu. Umělecké akvarelové popisovače Albrecht Dürer jsou k dispozici ve 30 jednotlivých barvách.

Světlejší a tmavší barvy

Barvy akvarelových popisovačů Albrecht Dürer lze postupně zesvětlovat. Stupeň zesvětlení určuje množství vody. Pokud jde o ztmavnutí, lze použít nejen černou nebo šedou barvu, ale i příslušnou doplňkovou barvu. 

Doplňkové barvy jsou na barevném kolečku proti sobě. Vrstvení doplňkových barev vytváří lámavé nebo šedé barvy.