Upozornění na podvodné online stránky, které nabízejí produkty Faber-Castell. Více informací
Akvarelové malování a skicování

kvarelové popisovače Albrecht Dürer

Akvarelový popisovač Albrecht Dürer je moderní definicí akvarelu: vysoce kvalitní kreslicí nástroj, který podporuje spontánní skicování i malbu akvarelem. Inkoust na vodní bázi je vždy připraven a je výborně použitelný s vodou.

Umělecké akvarelové popisovače Albrecht Dürer jsou moderní definicí akvarelu: vysoce kvalitní kreslicí nástroj, který podporuje spontánní skicování i malování akvarelů. Inkoust na bázi vody je vždy připraven a je skvěle rozmalovatelný vodou. Popisovače odpovídají nejvyšší kvalitě. Umělecké akvarelové popisovače vynikají díky vysoké pigmentaci a vysoké světlostáloti. Barvy odpovídají barevnému systému Faber-Castell, a proto jsou spolehlivě kombinovatelné s jinými uměleckými pastelkami značky Faber-Castell. Všestrannost akvarelových popisovačů Albrecht Dürer Vás přesvědčí především na cestách. Kdo rád zachycuje dojmy na cestách, sáhne po tomto popisovači s velkou chutí. Dva hroty - silný štětečkový a pevný kulatý hrot - nabízejí umělci flexibilitu v osobním stylu kreslení. Inkoust propůjčuje kresbám a předběžným náčrtům vysokou dynamiku, která je zvýrazněna malbou akvarelu. Umělecké akvarelové popisovače Albrecht Dürer jsou k dispozici ve 30 jednotlivých barvách.

Světlejší a tmavší barvy

Barvy akvarelových popisovačů Albrecht Dürer lze postupně zesvětlovat. Stupeň zesvětlení určuje množství vody. Pokud jde o ztmavnutí, lze použít nejen černou nebo šedou barvu, ale i příslušnou doplňkovou barvu. 

Doplňkové barvy jsou na barevném kolečku proti sobě. Vrstvení doplňkových barev vytváří rozbité nebo šedé barvy.
 

Tip                                                                               

Doplňkové barvy umístěné vedle sebe vylepšují barevný efekt druhé strany. Takže například oranžová barva udělá modrý lesk, když je umístěna vedle ní.